Tehnika rent

Rendime nii raske -kui ka kergtehnikat.

Maasturid/Kallurid/Bobcat/Saed/Puurid/Kärud

TEHNIKA MIDA RENDIME

1

TÕSTUKID

Tõstuki all mõistetakse oma jõuallika abil vabalt liikuvat lähisiirdamisseadet, mis on mõeldud koormate vedamiseks, lükkamiseks, tõstmiseks või virnastamiseks. Toodetakse kümneid erinevaid tõstukimudeleid. Tõstukite tõstevõimed on vahemikus 0,5 – 42 t.

2

BOBCAT

Uute Bobcat laaduritega on erinevus silmaga nähtav – ja töö ajal tuntav. Neil on täielikult uuendatud mugav kabiin, suurem võimsus ja hüdraulikatöö, millega teed rohkem, kiiremini ja paremini. Lisa sellele veel lihtsam hooldus ja teenindus ning täielikult uuendatud insenertehniline disain koos suurema vastupidavusega, mis kahandab tööaega veelgi.

3

KÄRUD

Rendime erinevates mõõtudes kärusid nii sõiduautole kui ka bussidele, et vajadus veo järele oleks teile võimalikult mugav. Võta meiega ühendust ja organiseerime õiges mõõdus käru teieni. 

4

KALLURID

Kallur on eeskätt madala veesisaldusega betoonisegude transportimiseks, mille konsistentsiklass  on madal ja mille homogeensuse säilitamiseks ei ole vaja betooni transpordi ajal trumliga segada.

5

MAASTURID

Kui vajad võimsamat autot, et liigelda metsas või vedada raskemat kaupa kui tavaline sõiduatuo võimaldab? Oled õiges kohas. Rendime erineva suuruse ja võimsusega maastureid. Võta meiega ühendust.

6

MINGI TOODE

???????????????????????????
????????????????????????????????
??????????????????????????????????
????????????????????????????????????????

Võta meiega julgelt ühendust!

Garanteerime teile sõbraliku suhtumise, professionaalsed töömehed ja mis kõige olulisem – kvaliteetse töö.

EMAIL : marge@balte.ee

HELISTA: (+372)5250286