Toru -ja trassitööd

Pakume toru ja trassitööde terviklahendusi

Paigaldame kõiki erinevaid tänavakive, mida Eesti turul toodetakse. Üle kümne aastase töökogemuse juures on Balte Haljastus OÜ meeskond võimeline teostama ükskõik kui keerulisi projekte. 

TORUTÖÖD

Tänapäevases maailmas on jätkuvalt ajakohased probleemid torudega. Mõnel juhul on tegemist mineviku kajaga – s.t. probleemid esinevad nõukogude ajal paigaldatud metalltorudega. Teistel puhkudel on probleemiks madala kvaliteediga torude paigalduseelsed tööd või torude paigaldamisel tehtud vead. Kuid kõige olulisem on, et kõik need probleemid on lahendatavad!
Uutes hoonetes paigaldatakse vee- ja kanalisatsioonitorud tavapäraselt enne muude töödega alustamist. Torustiku jaoks pannakse paika täpsed asukohad, tehakse ära elektritööd. Torude paigaldamiseks on parim see, kui peita need seina taha kastidesse. Saate ise kontrollida torustiku ostmist ja paigaldamist, veendudes kõigi tehtud tööde kvaliteedis.
Juhul, kui juba valmis ehitatud majas otsustate hakata parandama hoone pesuruumi või kööki, siis peate töid alustama torude kontrollimist ja väljavahetamisest. Oleks ju väga frustreeriv, kui toru hakkab pärast remonditööde lõpetamist lekkima. Sellisel juhul peate töödega uuesti algusest peale hakkama.
Me teeme töid erinevat tüübi torudega: polüpropüleenist, metall-plastmassist, terasest ja muudest materjalidest torudega. Me pakume teile täielikku teenuste paketti vee- ja kanalisatsioonitorudega seotud tööde teostamiseks:

  1.  torude vedamine ja paigaldamine;

  2.  sanitaartehnilised tööd;

  3.  torustiku parandamine;

  4.  veetorude väljavahetamine;

  5.  kanalisatsioonitorude väljavahetamine;

  6.  sisseseade parandamine (kraanid, mutrid jne).

Meie spetsialistid teostavad kõik tööd kiiresti ja efektiivselt. Me aitame teie mitmeaastased probleemid kiiresti unustada. Meie juures töötavad kõrgtasemel professionaalid, kes tunnevad kõiki torustike vahetamise ja parandamisega seotud nüansse.

TRASSITÖÖD

Peamiseks ehitustegevuseks on välis- ja sisetrasside ehitus, kuid tegeleme ka individuaalehitusega võtmed kätte.

 *Oleme usaldusväärne koostööpartner, kes kasutab tööjõuna koolitatud eksperte.
 *Hindame kvaliteeti ja võtame tehtud töö eest vastutuse.
 *Peame oluliseks tähtaja õigeaegset täitmist!
 *Omame üle kümne aasta kogemust ehitusvaldkonnas.

Võta meiega julgelt ühendust!

Garanteerime teile kvaliteetse töö, sõbraliku suhtumise, professionaalsed töömehed ja mis kõige olulisem – hingerahu. 

EMAIL : marge@balte.ee

HELISTA: (+372)5250286